Zasílání novinek
pro objednání novinek vyplňte svůj e-mailZpět na seznam

25. ročník "Narysovské slepice"

 

Ještě doznívají zážitky z letošní „Slepice“ a tak bych chtěl i já přispět k malému ohlédnutí za touto výjimečnou akcí. Letošní ročník se odlišoval od předešlých hlavně svým pořadím. Je to až k neuvěření, že se letos sešli organizátoři a příznivci již po pětadvacáté. Již tak dlouhou řádku let se řada dobrovolníků snaží připravit zejména dětem pořádnou dávku zábavy na čerstvém vzduchu, v dobré partě a náladě. Až budete procházet fotografie od Václava Náprstka (díky Vašku) z letošního ročníku, jistě si připomenete, nejen to, že nám počasí moc nepřálo, že foukalo, jak je vidět na naší májce dokonce i směrem nahoru, až z toho chtěl uletět i stan, že párkrát i sprchlo, že se sešla spousta lidí, že se vzpomínalo a tak bych mohl psát dlouho, ALE je třeba v těch fotkách vidět i snahu a úsilí všech, kteří „Slepici“ chystali, na jednotlivých stanovištích, při vyznačování trasy, těm, kteří doma napekli a přinesli k ochutnání ostatním, lidem na základně, kde se vařilo a vytvářela se pohoda v bříškách a všem, co přiložili ruku k dílu.
Stejně tak bych chtěl připomenout, jak je vidět na fotkách ze závěru akce, že není jednoduché ani sehnat všechny lidičky ke společné fotce (dík Milane) a že hobla „naší Vlastě“ bylo zasloužené – Vlasti dík za neutuchající úsilí a schopnost dát ty dobré lidi rok co rok dohromady. Osobně jsem rád, že se vše podařilo a že jsem mezi lidmi, kteří jsou ochotní podobnou akci zorganizovat, připravit a provést.
Nad tím vším samozřejmě vévodí to, proč se vše děje – dětský úsměv, plný radosti, který je nejkouzelnější na světě …
Nechť je nám všem naší odměnou .
A tak nám všem přeji, aby ta naše „Narysovská slepice“ byla s námi hooodně dlouho, nejlépe pořád.

Jup ©

P.S.: Pro pořádek - pokud by se na fotografiích našel někdo, kdo nechce být zveřejněn, nechť se ozve na obci a ta sjedná nápravu.Sledujte ukázkovou prezentaci nebo klikněte na pravý dolní roh obrázku a budete přesměrováni na web picasaweb.google.com přímo do alba.
Následně zvolte vlevo nahoře - CELÁ OBRAZOVKA a po spuštění prezentace můžete na dolním okraji nastavit rychlost promítání obrázků....

 

Zpět na seznam

 

2019 © Copyright by Obec Narysov, All rights reserved. Developed by www.WML.cz